The Vampire Diaries continue
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries continue

The Vampire Diaries continue
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Katherine Pierce

Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce.

Katherine Pierce.


♫ TITULUS : Bitchy dopleganger
♫ FOGLALKOZÁS : te, te, te és te.
♫ HOZZÁSZÓLÁSOK SZÁMA : 1

Katherine Pierce Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Pierce   Katherine Pierce Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 10:58 pm



Katherina Petrova


BETTER YOU DIE, THAN i



This is me!


Becenév: Kathie, Bitch.
Születési ideje, helye: Év / hónap / nap ~ Ország / város
Kor: Karakter életkora
Csoport: Vámpír
Foglalkozás: Elena Gilbert életének megrontása.
Érdeklődési kör: Stefan, Damon, más pasik, alkohol.
Titulus: Bitchy dobleganger.

Család: A szüleimet Klaus megölte, miután már nem tudott engem felhasználni, a saját átka megtöréséhez. Még mielőtt vámpír lettem született egy lányom, akit örökbe adtunk, mert a szüleim nem akarták, hogy még nagyobb szégyent hozzak a családra, mivel házasságon kívüli gyermekről volt szó. Miután mindenkit elvesztettem csak a lányom maradt nekem, aki valószínűleg már rég halott és nem is tud rólam semmit.

Jellem: Mindent írj le magadról, amiből jobban megismerhetjük a személyiségedet. Minimum szó határ: 200.

Külső: Mindent írj le magadról, amiből jobban megismerhetjük a külsődet. Minimum szó határ: 200.

Előtörténet: Ide egy minimum 500 szóból álló előtörténetet kérünk, melyből megismerhetünk. Egy általad választott stílusban írhatod meg, fantáziádat pedig nyugodtan engedd szabadon. Hozott karakterlapot nem fogadunk el!

Play By: Nina Dobrev •


Vissza az elejére Go down
 
Katherine Pierce
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries continue :: Character creation :: Elfogadásra váró karakterek-
Ugrás: