The Vampire Diaries continue
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries continue

The Vampire Diaries continue
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Karakterbazár

Go down 
+4
Josh B. Goldwin
Christina Andrews
Naomi Fitch
Elena Gilbert
8 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
Admin
Admin
Elena Gilbert


♫ TITULUS : The Martire
♫ FOGLALKOZÁS : Tanuló
♫ I'AM : Karakterbazár 1163579240anigif_www.kepfeltoltes.hu_

♫ HOZZÁSZÓLÁSOK SZÁMA : 99
♫ KOR : 31

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeVas. Júl. 15, 2012 9:23 am

Hiányzik egy családtag, barát, pár vagy ellenség?
Szeretnéd ha valaki megalkotná neked amilyen gyorsan csak lehet?
Ez esetben nem kell mást tenned mint itt feladnod egy hirdetést. (:
A hirdetés tartalmazza a következő információkat.:


Kód:
[center][img] Kép a karakterről. 400x200 [/img][/center]
[color=khaki][u][b]Keresett karakter neve.:[/b][/u][/color]
[color=khaki][u][b]Kor.:[/b][/u][/color]
[color=khaki][u][b]Play by.:[/b][/u][/color]
[color=khaki][u][b]A karaktereink kapcsolata.:[/b][/u][/color]
Vissza az elejére Go down
https://deardiary.hungarianforum.com
Naomi Fitch
Hybrid
Hybrid
Naomi Fitch


♫ TITULUS : Miss Cruel
♫ FOGLALKOZÁS : :D
♫ I'AM :
A MILLION WAYS TO BE CRUEL

♫ HOZZÁSZÓLÁSOK SZÁMA : 5

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 4:48 am

Keresett karakter neve.: Christopher Mitchell (ezen még lehet változtatni)
Kor.: 21
Play by.: Colton Haynes (csak ő és senki más nááá )
A karaktereink kapcsolata.: Chris az én emberi játékszeremnek felel meg, akit meg sem kellet igéznem ahhoz, hogy azt tegye, amit szeretnék. Ha éppen unatkozom, vagy ha csak nyomozni kell valaki után, mindig őt kapom elő és szíves-örömest áll rendelkezésemre.

Örülnék ha valaki megalkotná, mert egy idő után szeretnék majd vámpírt csinálni belőle. *.* Felkeresni pm-ben avagy chaten lehet. Wink
Vissza az elejére Go down
Christina Andrews
Human
Human
Christina Andrews


♫ TITULUS : Miss Princes
♫ FOGLALKOZÁS : Régiség boltot vezet
♫ HOZZÁSZÓLÁSOK SZÁMA : 7

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 3:11 am

Karakterbazár  Kép a karakterről
Keresett karakter neve.:Gabriel .....
Kor.: 27
Play by.:ajánlasz valamit és majd meg egyezünk Smile
A karaktereink kapcsolata.:
Gabriel Tina vőlegénye volt, amíg egy balesetben meg nem halt. Vagy legalább is Tina így tudja. Viszont Gabriel nem halt meg, hanem vámpírrá vált ,mert a baleset előtti éjjel egy vámpír nő megitatta a vérével, majd elintézte, hogy életét veszítse 24 órán belül. Ez 4 éve történt, tehét Gabriel 4 éve vámpírként él , és most döntött úgy ,hogy felkeresi Tinát.
Egyéb infók a karakterlapomban, ill, ha még kíváncsi vagy bármire pm ben kérdezz Smile
Vissza az elejére Go down
Josh B. Goldwin
Human
Human
Josh B. Goldwin


♫ TITULUS : The devil's right hand
♫ FOGLALKOZÁS : Műsorvezető
♫ I'AM : Karakterbazár Josh_www.kepfeltoltes.hu_
♫ HOZZÁSZÓLÁSOK SZÁMA : 14
♫ KOR : 36

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 4:15 am

Karakterbazár Seydts
Keresett karakter neve.: Tiffany Williams
Kor.: 21
Play by.: Shenae Grimes / Ő rá gondoltam elsőnek, de bárkire le lehet cserélni. Csak előtte szólj róla, hogy tudjam /
A karaktereink kapcsolata.:
Ő lenne a mostohatesóm. Eleinte nem tudtam róla, mert apám nem mutatta be nekem, ezért következett be, 19 éves koromban, az a hiba, hogy lefeküdtünk egymással. Másnap tudtam meg, hogy ő valójában a mostohatesóm.
Azóta a nap óta, nem találkoztunk egymással, de megtudtam, hogy ő is elköltözött a szüleitől, de nem tudom hová. Így fogok összefutni vele egyik nap város utcáján.

Nagyon megköszönném, ha valaki megalkotná nekem! Dobj egy PM-et, ha megalkotnád!!!


Megérkezett ^^


A hozzászólást Josh B. Goldwin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 29, 2012 1:51 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Rebekah Mikaelson
Original
Original
Rebekah Mikaelson


♫ TITULUS : the evil little sister
♫ HOZZÁSZÓLÁSOK SZÁMA : 29
♫ KOR : 1016

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 5:15 am

Karakterbazár 30upbp4
Keresett karakter neve.: Grace___
Kor.: 800 év
Play by.: Lucy Griffiths
A karaktereink kapcsolata.: Rebekah átváltozása után kb. 200 évvel találkoztak a karakterek. Grace elveszett volt, egyedül bolyongott a nagyvilágban, nem találta a helyét. Rebekah ekkor a maga útját járta, és felkarolta a lányt, vámpírrá változtatta, tökéletes társat faragott belőle. Hosszú évtizedekig együtt járták világot, jól szórakoztak, már-már testvérként tekintettek egymásra. Később aztán Grace úgy döntött, elválik Bekahtól egy rövid időre, Rebekah pedig Nik mellé szegődött újból. Ám mikor Stefant választotta és a koporsóba került, Grace azt hitte, örökre elveszítette társát, de most hírt kapott róla, hogy Mystic Fallsban tartózkodik, így eljön, hogy felkeresse.
A karakter jelleme.: Nem szeretnék túl sok információt megadni, és feltételeket leszögezni, így csak annyit írnék ide, hogy nem egy érzékeny lelkű, törékeny lánykáról van szó. Grace megáll a saját lábán, nem tűri, ha sajnálják, vagy hülyére veszik. Kegyetlen, mint Rebekah, mégis érzések rejtőznek benne mélyen. És végső sorban nem veti meg a rossz tetteket, ahogy a káromkodást sem. (;

Röviden ennyi lenne, a lány előéletét, és a többit a megalkotójára bízom, nekem csak ennyi kikötésem lenne. Nagy szerepe lenne a karakternek Rebekah érdekében, nagy szükségem lenne rá, szeretném, ha megalkotnák nekem minél előbb! naaa


ELKELT, KÖSZÖNÖM! love


A hozzászólást Rebekah Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 02, 2012 2:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Williams
Human
Human
Tiffany Williams


♫ TITULUS : fleur rebelle
♫ FOGLALKOZÁS : modell
♫ HOZZÁSZÓLÁSOK SZÁMA : 7
♫ KOR : 34

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 10:32 am

Karakterbazár Tumblr_lxfl2tTpO41r8gpp6o1_250Karakterbazár Tumblr_lx8hp8L0cx1r9ub94o2_250
Keresett karakter neve.: Lily _______
Kor.: 21 év
Play by.: Vic Hollo (nagyon szeretném, de ha ezen múlik, alkudhatunk)
A karaktereink kapcsolata.: Na helló, kedves.... Igazából nem vagyok biztos, hogyan írhatnám le a kapcsolatunkat. Egy biztos, te vagy a kedvenc gardróboslányom, ez bármit is takarjon. Nagyon jó barátnőm vagyunk, tudom, hogy benned megbízhatok, bármit tennék is, nem árulsz el anyámnak. Az már más ügy, hogy majdnem minden nap egymás ágyában kötünk ki... De nem tehetek róla, hogy nem tudok neked ellenállni.

Please. *-* Én lennék a legboldogabb, ha valaki megalkotná. ^^ Érdeklődni nálam, Pm-ben. :3
Vissza az elejére Go down
Grace Randall
Vampire
Vampire
Grace Randall


♫ TITULUS : ● beautiful monster ●
♫ FOGLALKOZÁS : főállású vérszívó
♫ I'AM : Karakterbazár 532382anigif4
♫ HOZZÁSZÓLÁSOK SZÁMA : 8

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:23 pm

Karakterbazár Tumblr_m2pf3z1xMY1rnswme
Keresett karakter neve.: Eric ....
Kor.: én 800 körül járok de ő idősebb nálam, akkor is ha én hamarabb lettem vámpír
Play by.: Alexander Skarsgard
A karaktereink kapcsolata.: a jó bátyó nem vér szerinti rokonom, mégis igazán szeretjük egymást... Évszázadok óta kavarunk. Az előtörténetem tele van hasznos infóval, de a lényeg, hogy különös kapcsolat a miénk. Nem romantikázunk, de amikor kellünk a másiknak nem habozunk. Ő az enyém, és én az övé, s bár lehetnek kicsapongásaink (hiszen nem vagyunk összenőve) de amikor együtt vagyunk nincs felesleges harmadik személy a képben (csak ha nem akarjuk úgy féltékennyé tenni egymást hogy öldöklés legyen a vége). Vannak jó és rossz pillanataink, sem ő, sem én nem vagyunk szívbajosak e téren, így volt már bordatörés, fojtogatás, házrombolás is a civakodásaink alkalmával. Valahogy ritkán értünk egyet, ezért is töltjük külön az időnk nagy részét, de egy valami legalább közös bennünk: megérezzük a haszon lehetőségét.

A karakteremről annyit, hogy ragaszkodik Erichez, természetesen azért tér hozzá vissza újra és újra mert érez valamit iránta- amit nem fog kimutatni ha rajta áll a dolog. Hogy Eric valójában hogyan vélekedik azt az alkotóra bízom, mindenesetre laza mégis szoros kapcsolatot képzeltem el, rengeteg balhéval fűszerezve :Đ Kár lenne kihagyni egy ilyen bűnös kapcsolatot és plusz ötletekre is vevő vagyok.

Nos, most érkeztem és szükségem van rá, szórakozzunk kicsit és kárörvendjünk a többieken. Várlak fivér, a többit pm-ben (ha érdekel) ;]

Vissza az elejére Go down
Cole Derick Augustin
Vampire
Vampire
Cole Derick Augustin


♫ TITULUS : the crazy vampire with human heart
♫ FOGLALKOZÁS : könyvtáros - bár az üzlet nem az enyém
♫ I'AM : Karakterbazár 24p9e6e
♫ HOZZÁSZÓLÁSOK SZÁMA : 5
♫ KOR : 134

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 2:46 pm

Karakterbazár Tumblr_m23knfg0Ik1r5ruse
Keresett karakter neve.: Adelina ___
Kor.: 18//23
Play by.: Jessica Sula (nem alkudozom!)
A karakter jelleme.: Adelina kedves, aranyos, bűbájos és megértő lány. Roppant türelmes mindenkivel, próbálja mindennek a pozitív oldalát nézni. Energikus, és kissé hiperaktív, nem szívesen ül meg egy helyben, de ha kell, türelemmel vár. Nem az a tipikus lány, aki képes órákat panaszkodni, nyafogni, még csak nem is kényeskedik. Aranyból van a szíve, és ha tehetné, mindenkit boldoggá tenne. Nem tűri meg, ha nincs körülötte békesség, olyankor addig nem nyugszik, míg nem oszlatta el a feszültséget. Nem kell félteni, mindig eléri, amit akar, még ha rengeteget is kell dolgoznia érte.
A karaktereink kapcsolata.: She is the love of my life. Nem tudom, létezik-e az a bizonyos nagy Ő, de ha igen, nekem Adelina az. Számomra ő a tökéletes, nála jobbat keresve sem találnék, ez pedig nem egy világ felé mutatott hamis kép, ez a valóság. Szeretem, bármit megtennék érte, de ugyanúgy ő is hajlandó lenne kettőnkért mindent megtenni, amit csak lehetséges. Nem titkolózunk egymást előtt, meghallgatjuk a másikat, törődünk, és odafigyelünk egymásra. Vámpírrá válása után sem változtak meg érzelmeink, a köztünk lévő kötődés és kapocs talán még szorosabb, és erősebb lett, de öt év után most először hagytam magára.
Idézet az előtörténetemből: "Nélkülem kell boldogulnia egy ideig, már tudja a vámpírlét minden egyes fortélyát, trükkjét, és képességét, egyedül is talpon tud maradni. Meg kell tudnia, milyen nélkülem az élet, s csak eztán dönteni, hogy készen áll-e rá, hogy mellettem eressze le azt a bizonyos horgonyt. Az ő döntése, hogyan tovább, és én tisztelni fogom a döntését, bármi is lesz az."

Ha megtetszett a karakter, és érdekel, privát üzenetben elérsz. Ha még több infó kell, szívesen segítek, de akár az előtörténetem is segítségedre lehet. Nagyon, de nagyon szeretném, ha mielőbb megalkotná nekem valaki, aki hűséges lenne a karakterhez, és aktívkodni is tudna rendesen. ^_^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakterbazár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries continue :: Character creation :: Segítség a kezdetekhez-
Ugrás: