The Vampire Diaries continue
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries continue

The Vampire Diaries continue
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Melanie Downs ~ coming soon

Go down 
SzerzőÜzenet
Melanie Downs

Melanie Downs


♫ HOZZÁSZÓLÁSOK SZÁMA : 2

Melanie Downs ~ coming soon Empty
TémanyitásTárgy: Melanie Downs ~ coming soon   Melanie Downs ~ coming soon Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:28 am



Melanie Downs


BEINIG BRAVE DOESN'T MEAN YOU GO LOOKING FOR TROUBLE



This is me!


Becenév: Mel, Melani
Születési ideje, helye: 1988.04.11 ; USA, Mistyc Falls
Kor: 22
Csoport: Hibrid
Foglalkozás: Nem éppen tisztességesen keresi pénzét.
Érdeklődési kör: Talán a vér...?
Titulus: xxx

Család: Minden amit tudni lehet róluk.

Jellem: Hát igazából a jellemem az igen bonyolultan fest. Az első amit mindenkinek tudnia kell rólam, hogy nem bírom ha valakinek másnak van igaza, azaz nem nekem...bármiről is legyen szó. Nagyon gyorsan dühbe tudok gurulni, de szerencsére az a düh olyan gyorsan el is tud szálni, amilyen gyorsan jött. Viszont a keményfejűség is nagyon vall rám. Ha véletlen összeveszek valakivel, vagy megharagszom rá akkor esélytelen, hogy esetleg én kezdeményezzek egy kibékülést még ha fortyog is bennem a bűntudat...na nem mintha túl sokszor szoktam volna olyat érezni. Nem tudom elfogadni még magamban sem ha én vagyok valamiért a hibás. Hiszen könnyebb mindent másra kenni, nemde? Mindenre tudok észszerű magyarázatot adni, így könnyen ki tudom húzni magam veszély esetén. Na meg a hazudozás sem megy túl nehezen. Nem azt mondom, hogy szeretek mindenkinek hazudni, de ha kell akkor tudok. Nem pedig elvörösödve és a körmömet piszkálgatva ökögök-makogok mint egy idióta. Alapjában véve életvidám lány vagyok, aki imád bulizni még huszonkét éves fejére is. Nem is tudom ezt mikor akarom kinőni. Azt szeretem ha pörgés van körülöttem, az unalmat nem igazán bírom. Ezért is imádom azt ami vagyok. Így mindig van valami akció, ha mást nem csinálok magamnak. Persze azt sem bírom elviselni ha valaki parancsolni próbál nekem. De csak próbál mert éppen azért is az ellenkezőjét teszem.

Külső: Azt hiszem pontosan úgy nézek ki mint a többi ezer meg ezer ember, vagy hibrid, vagy vámpír és így tovább. Sorolhatnám egy jó darabig. Talán csak pár dolog tér el. De alapjában véve két kéz, két láb, két fül, meg a többi. Itt szintén sokáig tartana mindent felsorolni. Na meg ugyanazt látod ha magadra nézel, esetleg tükörbe. Így inkább azt sorolom ami eltérő lenne rajtam: sötétbarna hosszú haj, nem túl magas, körülbelül 167 cm, mogyoróbarna szemek és talán egy kicsivek barnább bőr mint másoknak. Alkatra, nem mondom magam túl izmosnak de az a sok változás igencsak meglátszik rajtam. Szeretem a divatot, az új ruhákat, de régiekből is szívesen varázsolok valami újat és egyben egyedit. Nem vagyok átlagos hiszen hibrid vagyok. Ha akarnék akár vérfarkassá is változhatnék, de azt hiszem elég volt már az elmúlt pár év.

Előtörténet: Ide egy minimum 500 szóból álló előtörténetet kérünk, melyből megismerhetünk. Egy általad választott stílusban írhatod meg, fantáziádat pedig nyugodtan engedd szabadon. Hozott karakterlapot nem fogadunk el!

Play By: Naya Rivera •


Vissza az elejére Go down
 
Melanie Downs ~ coming soon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries continue :: Character creation :: Elfogadásra váró karakterek-
Ugrás: